Paradox
©
Fisana

Перейти к содержимому


"); //]]>
Фотография

Речь Посполитая


Сообщений в теме: 35

#1 Северин

Северин

    CiЧовий дiд

  • Сердюк
  • 1 517 сообщений
  • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
  • Награды:
  • Создатель:Гетьманат:TW
Регистрация: 17.дек.10
Слава: 123

Отправлено 02 Октябрь 2011 - 20:26

Изображение

Итак :
]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]> ]]> Изображение ]]>

Сообщение отредактировал Северин: 16 Апрель 2012 - 07:25

  • 0

#2 Киянин

Киянин

    Козак

  • CиЧевик
  • 253 сообщений
    Регистрация: 06.апр.11
    Слава: 20

    Отправлено 03 Октябрь 2011 - 03:26

    Наскільки я розумію, у польську лінійку ви вже зараз внесете суттєві корективи. Ось про Грузію навіть окрема тема, а тут майже нічого. То як зараз буде виглядати польська лінійка?
    • 0

    #3 Киянин

    Киянин

      Козак

    • CиЧевик
    • 253 сообщений
      Регистрация: 06.апр.11
      Слава: 20

      Отправлено 23 Ноябрь 2011 - 00:18

      Моє бачення польської лінійки.1 рівень: вибранці,пікінери,посполите рушення ,панцерні.2 ще гусари(крилаті) ,драгуни.3 ще легка хоругва( як волохи) ,аркебузири (польський аналог карабінерів) ,хоча карабінери пов'язані здається з технологією, ланова піхота.4 ще лінійна піхота і ще щось. Тобто,на початку ухил в бік кінноти. Далі вже вирівненя балансу по піхоті. І гусар угоррських -легких, полякам тоді не варто робити. Їх і історично тоді у поляків було порівнянно дуже мало.
      • 0

      #4 Киянин

      Киянин

        Козак

      • CиЧевик
      • 253 сообщений
        Регистрация: 06.апр.11
        Слава: 20

        Отправлено 17 Декабрь 2011 - 05:50

        Загальне враження-добре. Але тут, теж на рівні загального враження, така проблема.Барви. Наприклад,вибранців,якщо щільно не розглядати,важко не прийняти за наших підпомічників.У них і тульї не червоні а малинові. Якщо на них магеркі,тоді дінце шапки має бути пласке.Крім того,вони були одноколірні,переважно чорні,згадують і червоні. Іноді,їх обшивали хутром. Ну у ланових нехай так і буде. А з вибранцями треба щось робити. Щоб посилити кольорову різницю,краще їм суто чорні шапки. І кафтани ,або знайти такий варіантсірого,щоб сильніше відрізнявби вибранців від підпомічників.Або,я б дав їм блакитні кафтани. У лінійних юнітів(всі три) ,однакові кольори. Я б дав комусь,краще гренадерам, лише сполучення червоного з білим,без блакитного. Воно цікавіше,і зручніше,коли є відмінність. А так нудновато. Далі,нерозумію,чому у посполитого рушеннна головах ці магерки.У шляхти вони були популярні у 16,17ст.А це 18ст. Але якщоб це був мод по 17ст. то і там,я б шляхті не дав магеркі.Бо не були вони для неї визначальною рисою,так,відносно популярні.Але магерки були визначальними для гайдуків. Так що,якщо вояки у магерках ,виглядали вдягнутими по угорські,і таких,хоч і не угорців,нерідко звали гайдуками. Польська піхота у 17 ст. була вдягнута переважно як гайдукі. Але іноді і деякі драгунські загони мали такуж форму. Наприклад у фільмі "Вогнем і мечем" фігурує загін Вишневецького,про якіх не вказують пальцем ,кажучі,що вони там драгуни чі ще хтось.Але за одягом-гайдуки, і так їх і могли звати. А за функцією здається драгуни.Іноді і пахолків в кінноті так вдягали.І зновуж,барви-легко сплутати з нашими кінними запорожцями. І не розумію,чому,при загальному фракційному кольорі-червоному,саме полякам,та і ще двум кінним юнітам,треба робити синьо-жовте сполученння? Якщо вкраплювати так забарвленні юніти,що саме по собі смачно, тоді вже Україні. Психологічно,це природніше,бо очікуване .А так, гравець буде відчувати дисонанс,бо перша реакція-а ,це українці.Далі,поляки близче до шведів,значить у них значно більша вірогидність сплутатися з шведами. А може вся польська кіннота 18ст. зі списами була у синьо-жовтому? Ні.А може національні польські барви,це синій з жовтим? Теж ні. Хмм,не розумію я цього.Підводячі підсумок. При тому,що за кроєм одягу віїська України і Речі Посполитої дуже схожі,та навіть достатньо того,що є сусідами, при цьому категорічно треба тоді щоб барви їх максимально розрізняли. Це і для уникнення сплутування, і за загальним післясмаком від фракцій. Бо,якщо не вдаватися у подробиці, за загальним враженням, вони майже однакові.Ну там відтіночкі трохи відрізняються,а так, нема різниці за кого грати. Так будуть оцінювати іноземці. При тому,що фракційні барви дали схожі-малинове і червоне,треба тоді в іншому максимально кольорами посилити різницю. А тут ,те,що відрізняє на загальному тлі, юніти у синьо-жовтому,чомусь парадоксально відрізняють Польщу. Отакої. І що там з панцерними,такі будуть вони зараз?
        • 0

        #5 net_boy

        net_boy

          Козак

        • Сердюк
        • 642 сообщений
        • Откуда:Украина: Черкассы
        • Награды:
        Регистрация: 29.ноя.09
        Слава: 24

        Отправлено 17 Декабрь 2011 - 11:18

        Я заметил что на некоторых юнитах при наведении на их мышкой их названия отсутствуют, есть только их сотояние(типа бодры, уста и т.д.)
        • 0
        Всякий воин должен понимать свой маневр.
        Суворов А.В.

        Every soldier must understand his maneuver.
        Suvorov A.V.

        #6 Северин

        Северин

          CiЧовий дiд

        • Сердюк
        • 1 517 сообщений
        • Откуда:Severia+Наддніпрянщина
        • Награды:
        • Создатель:Гетьманат:TW
        Регистрация: 17.дек.10
        Слава: 123

        Отправлено 17 Декабрь 2011 - 12:24

        Я заметил что на некоторых юнитах при наведении на их мышкой их названия отсутствуют, есть только их сотояние(типа бодры, уста и т.д.)

        Дело в том что пак с юнитами и db пока что у меня на руках, а перевод/текст к новым полякам (патч ру) у Broono, поэтому и без назв


        Отакої. І що там з панцерними,такі будуть вони зараз?

        Так.
        Про синьо-жовті кольори - це не чемпіонат европи з футболу, де команда має бути виключно в нацформі, тож не смішіть мої капці. Мета є створення достовірного моду для Імпа, а не якісь політассоціації
        • 0

        #7 SHREDDER

        SHREDDER

          Админ

        • Генеральна Cтаршина
        • 24 263 сообщений
        • Откуда:Киев
        • Прозвище:Коваль
        • Награды:
        • Создатель:Ogniem i Mieczem:TW; Call of Warhammer:TW; The Third Age:TW; МиБ:ОиМ; Гетьманат:TW; Ogniem i Mieczem 2: TW
        Регистрация: 25.июн.06
        Слава: 3 527

        Отправлено 17 Декабрь 2011 - 12:43

        були одноколірні,переважно чорні,згадують і червоні. Іноді,їх обшивали хутром.я б дав їм блакитні кафтани

        совершенно верно. Я так и давал. Зачем парни их раскрасили совершенно непонятно... эти щапочки не были разноцветными - это однозначно нужно переделать...
        • 0

        Наш канал - подписывайтесь!

         


        #8 net_boy

        net_boy

          Козак

        • Сердюк
        • 642 сообщений
        • Откуда:Украина: Черкассы
        • Награды:
        Регистрация: 29.ноя.09
        Слава: 24

        Отправлено 17 Декабрь 2011 - 13:26

        Наверное вас уже все задолбали вопросами когда будет мод, позвольте и мне спросить, стоит ли его ожидать с 23 декабря?
        • 0
        Всякий воин должен понимать свой маневр.
        Суворов А.В.

        Every soldier must understand his maneuver.
        Suvorov A.V.

        #9 Киянин

        Киянин

          Козак

        • CиЧевик
        • 253 сообщений
          Регистрация: 06.апр.11
          Слава: 20

          Отправлено 17 Декабрь 2011 - 13:50

          Про синьо-жовті кольори - це не чемпіонат европи з футболу, де команда має бути виключно в нацформі, тож не смішіть мої капці. Мета є створення достовірного моду для Імпа, а не якісь політассоціації

          Я і не кажу,що виключно,і при тому виключно саме у національних барвах.Є купа інших кольорових сполучень,щоб урізноманітнити лінійку.Навіщо було тут робити саме так,наче сполучінь,раз,два і все. Далі, достовірного моду? Хм,і що, історична достовірність полягає саме в тому ,щоб дати полякам чомусь саме синьо-жовту форму? Повторю, може вся польська кіннота 18 ст. зі списами була у синьо-жовтому? Ні. З кінця 18 ст. у польської кінноти темносиня форма, з червоним чі малиновим. З того часу вважається, що синє з малиновим,це властиві барви польської кінноти. Пане Шредере. Вдячний вам ,за ці магерки. А то я вже очікував,що будуть цілком однакові моделі з Україною. При таких барвах,це був би взагалі, кінець.Клони.
          • 0

          #10 Broono

          Broono

            CiЧовий дiд

          • Хорунжий
          • 2 833 сообщений
          • Откуда:Київ, Україна
          • Награды:
          • Создатель:Knights of Honor:TW, Гетьманат: TW
          Регистрация: 18.дек.06
          Слава: 323

          Отправлено 17 Декабрь 2011 - 16:06

          совершенно верно. Я так и давал. Зачем парни их раскрасили совершенно непонятно... эти щапочки не были разноцветными - это однозначно нужно переделать...

          Я посмотрел в "европейском солдате за 300 лет"Пархаева, увидел отворот шапки другого цвета и подумал, что ты поленился просто красить :) Сори... :) "Эти парни" хотели как лучше.

          2 all По поводу расцветки. Если хотите релиз- релиз будет в таком виде (магерки разве что подрихтовать постараюсь), а через месяц-два може чонить ещё подправим. Если настолько критичен такой внешний вид- ну давайте отложим релиз ещё на пару месяцев. У меня сейчас нет времени их перекрашивать.

          Сообщение отредактировал Broono: 17 Декабрь 2011 - 16:11

          • 0

          "Мы восхотели объявить во всей Нашей Империи… что Сечь Запорожская вконец уже разрушена со истреблением на будущее время и самого названия Запорожских казаков… Сочли Мы себя ныне обязанными пред Богом, пред Империею Нашею и пред самым вообще человечеством разрушить Сечу Запорожскую и имя казаков от оной заимствованное... Нет теперь Сечи Запорожской в политическом ее уродстве, следовательно же и казаков сего имени…" 5 августа 1775 года, манифест Екатерины ІІ «Об уничтожении Запорожской Сечи и о причислении оной к Новороссийской губернии»
          "Я- "Град", я не хочу ничего решать, я хочу фыщ-фыщ-фыщ!"
          "Есть люди, в которых живёт Бог. Есть люди, в которых живёт дьявол. А есть люди, в которых живут только глисты." Ф.Раневская
           





          Количество пользователей, читающих эту тему: 1

          0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных

          Total War: WARHAMMER

          Мы ждали, мы верили. И наша вера была вознаграждена! Анонс Total War: WARHAMMER состоялся! Скептики были посрамлены, а вахоманы возликовали! Но разработчики на форумах успели уже рассказать немало подробностей. Во первых стало известно? что это будет не одна игра, а трилогия сдобренная целым сомном аддонов и дополнительного платного и бесплатного контента. Во-вторых фракций будет только четыре (Империя Сигмара, Зеленокожие, Гномы и Графы-Вампиры) но обещают сделать их максимально проработанными, богатыми на юниты и реально отличающимися друг от друга по геймплею. В третьих - главы фракций теперь не просто генералы которых не жалко потерять в бою. Теперь это Легендарные Лорды (Карл Франц, Гримгор, Торгрим и Маннфрэд фон Карштайн), герои со уникальным оружием, верховым животным, шмотками и набором квестов. Еще обещают такие новинки как летающие юниты, магию, танки, пушки и мущкеты... в общем вкуснятинка! В общем ждем больше информации и надеемся, что игра станет прорывом в серии.

          Ну а апологетам историчности спешим успокоить - над Вархаммер трудится отдельная команда. Исторические игры Тотал Вар производство фэнтэзийной игры не тормозит.

          Подробней о Total War: WARHAMMER

          Total War: Attila

          Анонс Total War: Attila с одной стороны немало удивил нас, а с другой еще раз доказал, что СА идет проторенной дорожкой. Ведь Аттила по сути это сиквэл аддона "Вторжение варваров" для Рима 1. Правда на этот раз они не стали скромничать и назвали его "новой игрой". Ок, мы не будем спорить. Отдельная игра про нашествие варварских племен на цивилизации античного мира - это прекрасно. Нужно отметиьт что разработчики действительно поработали на славу. По мнению большинства игроков, Аттила действительно оказался достойным продуктом, позволившим окунутся в мрачные эпохи.

          Подробней о Total War: Attila Часть 1 и Часть 2

          Total War: Rome 2

          Анонс Rome II Total War состоялся 2 июля и это вызвало настоящую бурю восторга нашего сообщества! Настолько люди истосковались по рукопашному бою и легионерам, что анонс сиквела восприняли как настоящее чудо и "сбычу мечт". Снова вести в бой скованные железной дисциплиной легионы, непоколебимых греческих гоплитов и македонских сариссофоров, топтать врагов слонами и забрасывать отрубленными головами - это ли не счастье! Но ведь новые игры Total War это еще и морские баталии. И тут уж будет море фана, ведь разработчики обещают активное взаимодействие между сухопутными и военно-морскими силами. Обоюдный обстрел между береговыми укреплениями и боевыми кораблями на рейде даст новую степень свободы "стратегосам" античного мира.

          Подробней о Total War: Rome II

          " } ); } $('gbl_d').update( "" ); _last = ipsLightbox.lightboxImage.src; } } /* Check for init and then keep checking for new image */ _to = setTimeout( "gbl_addDownloadButton()", 1000 ); } //]]>